Naša ponuka a cenník

 

  • BALENÝ TOVAR, TRIEDENÉ SECONDHAND BALÍKY

(celá ponuka v E-SHOPE,aj s cenami) 

V balíkoch sa nachádzajú napr. tieto značky:

ONLY, ZARA, NEXT, GEORGE, TU, ADIDAS, NIKE, LONSDALE, ADAMS, H&M, BENETTON, LEVIS, BERSHKA, ATMOSPHERE, GAP, DIESEL, VILA, ZERO, STREET ONE, RALPH LAUREN, RIVER ISLAND, DOROTHY PERKINS, PAPAYA, NEW LOOK, TOPMAN, CARTER, HOLLISTER, ABERCROMBIE & FITCH, AEROPOSTALE, TOMMY HILFIGER, MARKS & SPENCER, TOM TAILOR, MANGO, JACK & JONES, LASCANA, ESPRIT......

Tovar sa triedi do troch kvalitatívnych tried podľa módnosti, obnosenosti a sezóny:

OUTLET+CREAM - nový tovar-s visačkami, určený pre všetky druhy predajní, aj na internetový predaj...

1.TRIEDA- nosené oblečenie vo veľmi dobrej kvalite, s miernymi známkami nosenia....určené do predajní a na internetový predaj...

2.TRIEDA - nosené oblečenie s poškodením, ako je fľak, dierka, žmolky, pokazený zips atď. alebo staršie oblečenie, bez poškodenia.....

 

 

 

Vítame Vás na e-shope Secondhandík. Na trhu sme už viac ako 10 rokov a za tento čas sme získali tisícky spokojných zákazníkov z rady bežných spotrebiteľov a firiem. V online ponuke môžete nájsť balený tovar v rôznych kategóriách a veľkostiach.

Pre nás je dôležité udržateľné nakupovanie a minimalizovanie vplyvu dnešnej módy na životné prostredie. S každým kúskom v našej predajni, alebo na e-shope máme príležitotosť ukázať, že môžeme byť štýloví a ohľaduplní voči planéte.

Udržateľnosť nie je len slovo, je to naša vášeň. Každý kúsok oblečenia v našom obchode má svoj vlastný príbeh a druhú šancu. Pre nás je dôležité, že móda nemusí byť za každú cenu nová - skutočná krása spočíva v prepojení histórie a inovácie.

Secondhandík je miestom, kde nájdete kvalitné oblečenie a doplnky, ktoré sú v dokonalej kondícii. Každý kúsok prešiel starostlivou kontrolou, aby sme vám mohli ponúknuť to najlepšie. Nakupovanie u nás nie je len o obliekaní sa do štýlu, je to aj o hrdosti na to, že podporujete udržateľnú módu.

Recyklovaním oblečenia a vytváraním nových štýlov z existujúcich kúskov prispievate k ochrane našej planéty. Zvoľte udržateľnosť, bez kompromisov v štýle. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou štýlového, udržateľného hnutia módy.

 V prípade nejasností či otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme :)